Bijeenkomst van onze vrijwilligers

Mede door corona was het al weer een tijd geleden dat een bijeenkomst voor alle vrijwilligers, en enige bestuursleden, van het NCAD kon plaatsvinden. Maar op donderdag 12 mei was het dan weer zo ver. 

Na een kort bezoek aan de wonderlijke verzameling voertuigen van autosloperije De Kinderen in de open lucht aan de Kanaaldijk NO te Helmond, bezochten de aanwezigen eerst onze inmiddels flink gevulde ‘eerste opvang voor schenkingen’ in de voormalige spuiterij van de trailerfabriek Jumbo in Mierlo-Hout.

In de middag werd geluncht en vergaderd in het snookercentrum dat niet ver van de fabriek ligt en waar wij prima werden ontvangen. 

Dertien van onze vrijwilligers (van wie twee nog van start zullen gaan) waren aanwezig en twee van onze bestuursleden. Centrummanager Fons Alkemade nam een flink aantal praktische en organisatorische zaken met de aanwezigen door en ervaringen en visies werden uitgewisseld. Een zeer nuttige middag.

Overigens zijn nieuwe vrijwilligers altijd welkom!

Translate / Vertaal »
error: Content is protected !!